Contact

Heeft u nog vragen, opmerkingen of mededelingen?

Contacteer ons  dan via:

info@chiroblauwput.be of tel.: 0497/342218

Indien u specifieke vragen heeft voor de leiding van uw kind, kan u altijd de leiding contacteren!

Dat kan op volgende emailadressen:

Pika's: 

pikas@chiroblauwput.be

Reuzon:

reuzon@chiroblauwput.be

Rakwi's: 

rakwis@chiroblauwput.be

Tippo's: 

tippos@chiroblauwput.be

Keti's: 

ketis@chiroblauwput.be

Aspi's:

aspiranten@chiroblauwput.be

Materiaaldienst: 

md@chiroblauwput.be

Steunactie:

steunactie@chiroblauwput.be

Magazijn (verhuur materialen):

magazijn@chiroblauwput.be

Voorzitter:

voorzitter@chiroblauwput.be
 

BELANGRIJK! De chiro wordt niet verhuurd aan andere chiro's, scouts of aan derden.